2 Apartamente 1+1 ne Shitje kodra e diellit ne Tirane
190 000 €
Data e publikimit: June 24, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65538
ap-11-ne-shitje-komuna-parisit-6.jpeg
ap-11-ne-shitje-komuna-parisit-9.jpeg
ap-11-ne-shitje-komuna-parisit-7.jpeg
ap-11-ne-shitje-komuna-parisit-3.jpeg
ap-11-ne-shitje-komuna-parisit-1.jpeg
ap-11-ne-shitje-komuna-parisit-8.jpeg
ap-11-ne-shitje-komuna-parisit-5.jpeg
ap-11-ne-shitje-komuna-parisit-4.jpeg
ap-11-ne-shitje-komuna-parisit-2.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Tek mbi kalimi i Komunes se Parisit , ne rruga Rrapo Hekali , prane Casa Blankes , shiten 2 apartamente 1+1 , me siperfaqe 95m2 dhe verande 40m2 , ne katin e pare te nje pallati te ri.  Apartamentet jane 50m2 dhe 43m2 te organizuara nga soxhorno , dhoma e gjumit dhe tualet. Shiten si ne Foto. Aktualisht te dhena me qera 800Euro

Shitet : 190.000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
95 ㎡
Tualete:
2
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Kristal Center
259 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Tirana Golden Park
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Rruga e Dibres
240 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Rruga Ferrit Xhajko
110 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Elbasanit
160 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Rruga e Elbasanit
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Fresk
1 050 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Stavri Themeli
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Shkoze
130 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Paskuqan
930 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi