2 Zyra me qera ne Myslym Shyri ne Tirane
1 900 €
Data e publikimit: January 23, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65742
zyre-me-qera-ne-myslym-shyri-2.jpg
zyre-me-qera-ne-myslym-shyri-1.jpg
zyre-me-qera-ne-myslym-shyri-3.jpg
zyre-me-qera-ne-myslym-shyri-4.jpg
zyre-me-qera-ne-myslym-shyri-5.jpg
1-12.jpg
2-7.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Myslym Shyri , prane Gjykates se Larte, jepen 2 ambjente per zyra me qera , me siperfaqe totale 126 m2 ( 67m2 dhe 59m2 ) ne katin e 1 ne pallat te ri . Zyra organizohet nga 4  ambjente pune dhe 2 tualete . Mund te jepen dhe te ndara  , si per zyra ashtu dhe per banim pasi mobilohen nga vet pronari .

Jepet 1900 Euro / Muaj

Specifikimet
Dhoma:
4
Sipërfaqe Bruto:
126 ㎡
Tualete:
2
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Blloku
1 200 €
/Muaj
Eneo Kajo

Qera

Rruga Bardhyl
12 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Qera

Qender
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Vaso Pasho
800 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rruga Kongresi i Manastirit
600 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Farmacia 10
1 000 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Farmacia 10
500 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Rruga e Barrikadave
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Myslym Shyri
400 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Bulevardi Zogu Pare
470 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali