3 Apartamente ne Shitje Stacioni i Trenit Tirane
298 000 €
Data e publikimit: March 21, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65607
3-apartamente-ne-shitje-te-treni-10.jpeg
3-apartamente-ne-shitje-te-treni-8.jpeg
3-apartamente-ne-shitje-te-treni-7.jpeg
3-apartamente-ne-shitje-te-treni-6.jpeg
3-apartamente-ne-shitje-te-treni-5.jpeg
3-apartamente-ne-shitje-te-treni-4.jpeg
3-apartamente-ne-shitje-te-treni-3.jpeg
3-apartamente-ne-shitje-te-treni-2.jpeg
3-apartamente-ne-shitje-te-treni-12.jpeg
3-apartamente-ne-shitje-te-treni-1.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Stacioni i Trenit, kompleksi Usluga, disponojme per shitje Apartament me siperfaqe 120 m2, kati 9 me ashensor. Apartamenti eshte i ndare ne 2 garsoniere dhe ne nje apartament 1+1. Ambjentet jane te arreduara ne menyre bashkohore. Me dokumentacion te rregullt hipotekor. Mundesi ideale per investim.

Shitet 298000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
3
Sipërfaqe Bruto:
120 ㎡
Tualete:
3
Karakteristikat
Ashensore|Ballkon|Dhoma Gjumi|Hipotek|Sistem Ngrohje>kondicioner|Kuzhine|Mobiluar|Parket|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Paskuqan
66 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Kongresi Manastirit
103 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Shkolla e Baletit
145 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
136 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Ish Fusha e Aviacionit
229 500 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Pazari i Ri
160 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja