Apartament 2+1 me Qera ne Allias
Rruga Celo Sinani
450 €
/Muaj
Data e publikimit: June 12, 2024
Me Qera
ID e pronës:  68340
jepet-me-qera-apartament-2-1
jepet-me-qera-apartament-2-1 (2)
jepet-me-qera-apartament-2-1 (7)
jepet-me-qera-apartament-2-1 (1)
jepet-me-qera-apartament-2-1 (3)
jepet-me-qera-apartament-2-1 (4)
jepet-me-qera-apartament-2-1 (5)
jepet-me-qera-apartament-2-1 (6)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Allias, prane karburant Kastratit, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqja 90m2, kati i 3 i nje vile kater kateshe. Apartament organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. .E mobiluar ne menyre bashkekohore me te gjitha kushtet. Perfshir ne cmimi dhe post parkimi.

Jepet me qera 450 Euro ne muaj.

 

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
90 ㎡
Sipërfaqe Neto:
90 ㎡
Tualete:
1
Kati:
3
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ballkon
Parket
Mobiluar
Parkim
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Liqeni i Thate
500 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Ali Dem
450 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kompleksi Delijorgji
700 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Pazari i Ri
650 €
/Muaj
Saimir Zyli