Apartament 2+1 ne shitje ne Paskuqan ne Tirane
Paskuqan
107 600 €
/Muaj
Data e publikimit: June 19, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  68570
1
2

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Lidhja e Prizrenit, ne Paskuqan, disponojme per shitje Apartament 2+1 me siperfaqe 97.83 m2, kati 6 banim, ne nje kompleks te ri ne faze suvatimi. Apartamenti organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Orientimi veri-lindje. Bosh

Shitet 107600 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
97.83 ㎡
Tualete:
2
Kati:
6
Dokumendacioni:
Ne Ndertim
Karakteristikat
Ashensore
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja