Apartament 3+1 me Qira Rruga e Kavajes Tirane
Rruga e Kavajes
800 €
/Muaj
Data e publikimit: June 21, 2024
Me Qera
ID e pronës:  68608
apartament me qira te rruga e kavajes (5)
apartament me qira te rruga e kavajes (3)
apartament me qira te rruga e kavajes (4)
apartament me qira te rruga e kavajes (2)
apartament me qira te rruga e kavajes (1)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga e Kavajes, afer xhamise, disponojme per qira apartament 3+1 me siperfaqe 120m2, kati i 2 me ashensor, i  mobiluar. Apartamenti organizohet ne  sallon ndenje, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe ballkon.

Jepet me Qira 800 Euro/muaj.

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
120 ㎡
Tualete:
2
Kati:
2
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parket
Mobiluar
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Liqeni i Thate
500 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Ali Dem
450 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kompleksi Delijorgji
700 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Pazari i Ri
650 €
/Muaj
Saimir Zyli

Qera

Prane Square 21
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Brryli
400 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Ali Dem
490 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
550 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Sadik Petrela
400 €
/Muaj
Danja Kaja