Apartament 2+1 ne Shitje te Univers City Tirane
Univers City
950 €
/Çmimi për m²
Data e publikimit: July 3, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  69002
01.-Render-Siper-Plan-min1

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Afer QTU-s, kompleksi Univers City, disponojme  per shitje Apartament  2+1 me siperfaqe 126 m2, kati 2 me ashensor, ne nje kompleks te ri modern i sapo perfunduar. Apartamenti organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe verande. Orientim perendim. Kompleksi Univers City eshte ideuar si nje qyteze brenda qytetit ku perfshihen shkollë dhe kopsht publik, security 24/7, njësi tregtare, transport publik brenda kompleksit,hapësira të gjelbëra dhe rekreative, ambiente sportive, hapësira për shëtitje dhe pedalim, kënde lojrash për fëmije etj. Apartamenti shitet me cmim kleringu 950 Euro/m2 !

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
126 ㎡
Tualete:
2
Kati:
2
Dokumendacioni:
Hipoteka në Proçes
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Bosh
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja