Apartament 1+1 me qera kompleksi Zirkon ne Tirane
Kongresi Manastirit
450 €
/Muaj
Data e publikimit: July 9, 2024
Me Qera
ID e pronës:  69192
1
4
2
6
5
3

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Kompleksi ASL , ofrojme per qira apartament 1+1, me siperfaqe 65 m2, kati i 2 ne pallat te ri. Organizohet ne sallon ndenje, dhome gjumi, ballkon dhe tualet. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore. Ofrohet si ne Foto.

Jepet me Qira 450 Euro/Muaj

Kusht : Kontrate 2 vjecare

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
65 ㎡
Tualete:
1
Kati:
2
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Mobiluar
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

21 Dhjetori
750 €
/Muaj
Saimir Zyli

Qera

Rruga e Dibres
500 €
Eneo Kajo

Qera

Liqeni i Thate
1 200 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Loni Ligori
360 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Zologjik
600 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Joklin Persi
450 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga Zef Jubani
750 €
Danja Kaja

Qera

Rruga Kongresi Manastirit
480 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Liqeni i Thate
800 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga Ferit Xhajko
400 €
Bajram Alldervishi