Ambient Biznesi Me Qira Mbi Shkollen E Baletit
Rruga Petro Nini Luarasi
1 100 €
Data e publikimit: March 13, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65910
Ambient-biznesi-me-qira-siper-shkolles-se-kuqe-4.jpeg
Ambient-biznesi-me-qira-siper-shkolles-se-kuqe-3.jpeg
Ambient-biznesi-me-qira-siper-shkolles-se-kuqe-1.jpeg
Ambient-biznesi-me-qira-siper-shkolles-se-kuqe-2.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Ambient Biznesi Me Qira Mbi Shkollen E Baletit. Ambienti ka siperfaqe 90m2 ndodhet ne katin e dyte, me fasade xhami nga rruga e cila te ben te mundur reklamimin e mire per cdo biznes. Organizohet ne dy amabiente nje tualet dhe nje ballkon.

Qira 1100 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
90 ㎡
Tualete:
1
Kati:
2
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Bosh
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Kavajes
1 500 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rruga Ibrahim Tukiqi
700 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga Shkelqim Fusha
800 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rruga e Dibres
1 000 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Blloku
1 200 €
/Muaj
Eneo Kajo

Qera

Bulevardi Bajram Curri
600 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Bardhyl
12 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Qera

Qender
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Qemal Stafa
350 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga Vaso Pasho
800 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja