Ambient Biznesi Me Qira Tek Stacioni Trenit
Rruga Reshit Petrela
750 €
Data e publikimit: March 1, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65878
Ambient-biznesi-me-qira-tek-stacioni-trenit-mrapa-fakultetit-te-shkencave-dhe-natyres-1.jpeg
Ambient-biznesi-me-qira-tek-stacioni-trenit-mrapa-fakultetit-te-shkencave-dhe-natyres-2.jpeg
Ambient-biznesi-me-qira-tek-stacioni-trenit-mrapa-fakultetit-te-shkencave-dhe-natyres-4.jpeg
Ambient-biznesi-me-qira-tek-stacioni-trenit-mrapa-fakultetit-te-shkencave-dhe-natyres-5.jpeg
Ambient-biznesi-me-qira-tek-stacioni-trenit-mrapa-fakultetit-te-shkencave-dhe-natyres-6.jpeg
Ambient-biznesi-me-qira-tek-stacioni-trenit-mrapa-fakultetit-te-shkencave-dhe-natyres-8.jpeg
Ambient-biznesi-me-qira-tek-stacioni-trenit-mrapa-fakultetit-te-shkencave-dhe-natyres-9.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Ambient Biznesi Me Qira Tek Stacioni Trenit. Ambienti ka siperfaqe totale 67m2, ndodhet ne katin e 4 ne pallat me ashensor.Ka funksionuar si klinike, jepet me qira e mobiluar si ne foto.Ambienti  ka dy ambiente plus pjesen e recepsionit nje ballkon dhe nje tualet.Zona ne te cilen ndodhet ambienti te mundeson te gjitha facilitetet e mundshme per nje biznes sa me komod.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Qira 750 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
67 ㎡
Tualete:
1
Kati:
4
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parket
Bosh
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Kavajes
1 500 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rruga Ibrahim Tukiqi
700 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Blloku
1 200 €
/Muaj
Eneo Kajo

Qera

Rruga Bardhyl
12 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Qera

Qender
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Vaso Pasho
800 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rruga Kongresi i Manastirit
600 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Farmacia 10
1 000 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Farmacia 10
500 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Rruga e Barrikadave
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali