Ambjent Komercial me Qera te Komuna e Parisit Tirane
1 400 €
Data e publikimit: November 16, 2023
Me Qera
ID e pronës:  65573
ambjent-komercial-me-qera-te-kopshti-1.jpeg
ambjent-komercial-me-qera-te-kopshti-2.jpeg
ambjent-komercial-me-qera-te-kopshti-3.jpeg
ambjent-komercial-me-qera-te-kopshti-4-1.jpeg
ambjent-komercial-me-qera-te-kopshti-5.jpeg
ambjent-komercial-me-qera-te-kopshti-6.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Komuna e Parisit, afer Kristal Center, jepet me qera ambjent komercial, me siperfaqe 108 m2, kati 1, bosh. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme komerciale, zyra etj. Ambjenti disponon dhe 5 poste parkimi.

Jepet me Qera 1400 Euro

 

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
108 ㎡
Tualete:
1
Kati:
1
Karakteristikat
Ashensore|Ballkon|Bosh|Hipotek|Kati>kati 1|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Liqeni i Thate
500 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Ali Dem
450 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kompleksi Delijorgji
700 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Pazari i Ri
650 €
/Muaj
Saimir Zyli