Ambjent Komercial ne shitje tek Kompleksi ASL ne Tirane
Rruga Kongresi i Manastirit
126 600 €
Data e publikimit: February 7, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65488
zyre-ne-shitje-12.jpeg
zyre-ne-shitje-5.jpeg
zyre-ne-shitje-3.jpeg
zyre-ne-shitje-2.jpeg
zyre-ne-shitje-6.jpeg
zyre-ne-shitje-1.jpeg
zyre-ne-shitje-8.jpeg
zyre-ne-shitje-7.jpeg
zyre-ne-shitje-10.jpeg
zyre-ne-shitje-9.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Kongresi i Manastirit, kompleksi ASL shitet njesi sherbimi me siperfaqe 42.2 m2, me Hipotek, kati 1, me ashensor, buze rruges kryesore. Ambjenti eshte open space dhe tualet, eshte i pershtatshem per shumellojshmeri biznesesh si klinike dentare, zyra te ndryshme sherbimi, qendr estetike etj. Zyra eshte e mobiluar, e gjithe me parket, Kondicioner Daikin. Shitet e mobiluar si ne foto.

Shitet 3 000 Euro/m2

42.2 x 3 000 = 126 600 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
43 ㎡
Tualete:
1
Kati:
1
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Parket
Mobiluar
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Rruga Ibrahim Rugova
748 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Komuna e Parisit
110 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Bulevardi Zogu i Pare
150 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Endri Keko
110 000 €
Eneo Kajo

Shitet

ish profarma
210 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

ish profarma
363 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

Rruga e Kavajes
71 900 €
Saimir Zyli