Dyqane ne Shitje te Univers City Tirane
Univers City
1 900 €
Data e publikimit: May 30, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65729
dyqane-ne-shitje-te-univers-city-1.png
dyqane-ne-shitje-te-univers-city-2.png
dyqane-ne-shitje-te-univers-city-3.png
dyqane-ne-shitje-te-univers-city-4.png

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Afer QTU, te kompleksi Univers City, disponojme per shitje ambjente bisnesi te siperfaqeve  qe variojne nga 50m2 m2 dyqani dhe 39  m2 veranda  deri ne 75.57m2 dyqani dhe 33.4 m2 veranda. Ambjentet ndodhen ne nje kompleks te ri ne ndertim, ne faze suvaje dhe jane ne katin perdhes.  Ambjentet vijne ne shitje me cmim okazion prej 1900 Euro/m2 dyqani dhe verandat me gjysem cmimi. Mundesi shume e mire investimi !

 

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
89 ㎡
Tualete:
1
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Ish Ekspozita Sot
175 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Te Xhamlliku
63 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Fusha Ali Demi
200 000 €
Bajram Alldervishi

Shitet

Rruga Jordan Misja
640 500 €
Danja Kaja

Shitet

Kodra e Diellit
7 000 €
Beki Salaj

Shitet

mihal grameno
138 000 €
Fatjana Cukali