Apartament 1+1 dhe 2+1 ne Shitje Paskuqan Tirane
Paskuqan
930 €
/Çmimi për m²
Data e publikimit: July 4, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  69052
2+1 dhe 1+1 ne shitje ne paskuqan (1)
2+1 dhe 1+1 ne shitje ne paskuqan (2)
2+1 dhe 1+1 ne shitje ne paskuqan (1)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Ne zonen e Paskuqanit, afer Unazes se Re, disponojme per shitje 2 Apartamente te planimetrive 1+1 dhe 2+1 me siperfaqe respektive 69.71 m2 dhe 94.31 m2. Apartamenti 1+1 ndodhet ne katin e 4 ndersa 2+1 ndodhet ne katin e 2 te nje kompleksi te ri ne faze grope qe po ndertohet ne kete zone. Kompleksi eshte me punime bashkohore, termoizolim, akustike, aspirim individual etj.. Apartamentet vijne ne shitje me 930 euro/m2 !

 

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
69.71 ㎡
Tualete:
1
Kati:
4
Dokumendacioni:
Ne Ndertim
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Bosh
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Paskuqan
66 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
145 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi