Apartament 1+1 Me Qera Gjimnazi Petro Nini Luarasi Tirane
Margarita Tutulani
700 €
/Muaj
Data e publikimit: June 4, 2024
Me Qera
ID e pronës:  64890
11-me-qera-margarita-tutulani-7.jpeg
11-me-qera-margarita-tutulani-8.jpeg
11-me-qera-margarita-tutulani-1.jpeg
11-me-qera-margarita-tutulani-2.jpeg
11-me-qera-margarita-tutulani-5.jpeg
11-me-qera-margarita-tutulani-9.jpeg
11-me-qera-margarita-tutulani-4.jpeg
11-me-qera-margarita-tutulani-3.jpeg
11-me-qera-margarita-tutulani-6.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Margarita Tutulani, jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 70 m2, kati 3 banim ne nje pallat te viteve 2000, pa ashensor, i  mobiluar dhe arreduar ne menyre bashkohore. Organizohet ne soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Mundesi parkimi me pagese .

Jepet me Qera 700 Euro

 

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
70 ㎡
Tualete:
1
Kati:
3
Karakteristikat
Ballkon
Parket
Mobiluar
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Dibres
500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Don Bosko
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kopshti Zoologjik
1 200 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja