Apartament 1+1 me Qera Myslym Shyri Tirane
Rruga Myslym Shyri
600 €
/Muaj
Data e publikimit: June 1, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65371
11-me-qera-te-myslym-shyri-5.jpeg
11-me-qera-te-myslym-shyri-4.jpeg
11-me-qera-te-myslym-shyri-1.jpeg
11-me-qera-te-myslym-shyri-3.jpeg
11-me-qera-te-myslym-shyri-9.jpeg
11-me-qera-te-myslym-shyri-8.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Myslym Shyri, afer karburant Kastratit, jepet me qera Apartament 1+1  me siperfaqe 55m2, kati i 3 pa ashensor, i mobiluar, i restauruar dhe shtruar me parket . Organizohet ne soxhorno, dhome gjumi dhe tualet.
Jepet me Qera 600Euro

Lirohet ne fund te qershorit.

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
55 ㎡
Sipërfaqe Neto:
55 ㎡
Tualete:
1
Kati:
3
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Liqeni i Thate
500 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Ali Dem
450 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kompleksi Delijorgji
700 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Pazari i Ri
650 €
/Muaj
Saimir Zyli