Apartament 1+1 me Qera Myslym Shyri Tirane
800 €
Data e publikimit: August 24, 2023
Me Qera
ID e pronës:  65455
11-me-qera-ne-myslym-shyri-5-2.jpeg
11-me-qera-ne-myslym-shyri-3-1.jpeg
11-me-qera-ne-myslym-shyri-6-1.jpeg
11-me-qera-ne-myslym-shyri-4-1.jpeg
11-me-qera-ne-myslym-shyri-7-1.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Myslym Shyri, rrugica Islam Alla, japim me  qira apartament 1+1, me siperfaqe 75m2, kati i 9 me ashensor, eshte i arreduar teresisht ne menyre bashkekohore. Apartamenti organizohet ne  soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Jepet me Qera 800 Euro/Muaj

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
75 ㎡
Tualete:
1
Kati:
9
Karakteristikat
Ashensore|Ballkon|Hipotek|Kati>kati 9|Sistem Ngrohje>kondicioner|Kuzhine|Mobiluar|Parket|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Dibres
500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Don Bosko
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kopshti Zoologjik
1 200 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja