Apartament 1+1 me Qera Porcelan Tirane
Porcelan
400 €
/Muaj
Data e publikimit: July 10, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65401
11-me-qera-porcelan-1.jpg
11-me-qera-porcelan-3.jpg
11-me-qera-porcelan-4.jpg
11-me-qera-porcelan-2.jpg
11-me-qera-porcelan-5.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Porcelan, afer Universitetit Europian, ofrojme  per qira Apartament 1+1, me siperfaqe 60m2, kati i 1 ne pallat te ri me termoizolim. Organizohet ne soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte teresisht i rikonstruktuar dhe i mobiluar ne menyre bashkekohore

Jepet me Qera 400 Euro/Muaj

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
60 ㎡
Tualete:
1
Kati:
1
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ballkon
Mobiluar
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Dibres
500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Don Bosko
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kopshti Zoologjik
1 200 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja