Apartament 1+1 me Qera Qytet Studenti Tirane
500 €
Data e publikimit: February 5, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65801
11-me-qera-te-residenca-ana-4.jpeg
11-me-qera-te-residenca-ana-3.jpeg
11-me-qera-te-residenca-ana-6.jpeg
11-me-qera-te-residenca-ana-5.jpeg
11-me-qera-te-residenca-ana-1.jpeg
11-me-qera-te-residenca-ana-2.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Qytet Studenti, ne rezidencen Ana, disponojme per qera Apartment 1+1, me siperfaqe 62 m2, kati 2 ne pallat te ri me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkohore. Apartamenti organizohet ne soxhorno, ambjent gatimi, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Jepet me Qera 500 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
62 ㎡
Tualete:
1
Kati:
2
Karakteristikat
Ashensore|Ballkon|Hipotek|Kati>kati 2|Sistem Ngrohje>kondicioner|Kuzhine|Mobiluar|Parket|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Liqeni i Thate
500 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Ali Dem
450 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kompleksi Delijorgji
700 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Pazari i Ri
650 €
/Muaj
Saimir Zyli