Apartament 1+1 me qera Rruga e Dibres ne Tirane
Rruga e Dibres
500 €
Data e publikimit: July 10, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65871
ap-11-me-qera-RR.-Dibres-3.jpeg
ap-11-me-qera-RR.-Dibres-4.jpeg
ap-11-me-qera-RR.-Dibres-2.jpeg
ap-11-me-qera-RR.-Dibres-5.jpeg
ap-11-me-qera-RR.-Dibres-1.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga e Dibres , prane shkolles se bashkuar , jepet me qera apartament 1+1 , me siperfaqe 65 m 2 , ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno , dhoma e egjumit , tualet dhe ballkon. Totalisht i investuar , me mobilim te ri te pa banuar me pare. Ofrohet si ne foto.

Jepet me qera 500 Euro / Muaj

Lirohet me 5 gusht

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
65 ㎡
Tualete:
1
Kati:
2
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parket
Mobiluar
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Kongresi Manastirit
450 €
/Muaj
Eneo Kajo

Qera

Liqeni i Thate
1 200 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Loni Ligori
360 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Zologjik
600 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Joklin Persi
450 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga Zef Jubani
750 €
Danja Kaja

Qera

Rruga Kongresi Manastirit
480 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Liqeni i Thate
800 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga Ferit Xhajko
400 €
Bajram Alldervishi

Qera

21 Dhjetori
650 €
Eneo Kajo