Apartament 1+1 me qera Sauk Tirane
Rruga Xhebrahimet
450 €
Data e publikimit: May 28, 2024
Me Qera
ID e pronës:  67131
apartament-1-1-me-qera
apartament-1-1-me-qera (1)
apartament-1-1-me-qera (2)
apartament-1-1-me-qera (3)
apartament-1-1-me-qera (4)
apartament-1-1-me-qera (5)
apartament-1-1-me-qera (6)
apartament-1-1-me-qera (7)
apartament-1-1-me-qera (8)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Sauk,Rruga Xhebrahimet prane rrethrrotullimit disponojm per qera apartament 1+1, me siperfaqe 72m2 ne katin e kater banimi te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhoma e gjumit, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe  i pabanuar me pare. Jepet si ne foto.

Jepet 450 Euro.

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
72 ㎡
Sipërfaqe Neto:
72 ㎡
Tualete:
1
Kati:
4
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parket
Mobiluar
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Dibres
500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Don Bosko
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kopshti Zoologjik
1 200 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja