Apartament 1+1 me Qera te Brryli Tirane
480 €
Data e publikimit: December 1, 2023
Me Qera
ID e pronës:  65619
11-me-qera-te-brryli-2-1.png
11-me-qera-te-brryli-1-1.png
11-me-qera-te-brryli-3-1.png
11-me-qera-te-brryli-5.png
11-me-qera-te-brryli-4-1.png

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Te brryli, afer raifaisen bank, jepet me qera apartament 1+1, kati pare ne nje pallat ekzistues, i mobiluar. Apartamenti organizohet ne korridor shperndares, ambjent ndeje  me kuzhine , dhome gjumi dhe tualet.

Jepet me Qera 50000 Leke

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
60 ㎡
Tualete:
1
Kati:
1
Karakteristikat
Dhoma Gjumi|Hipotek|Kati>kati 1|Kuzhine|Mobiluar|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

21 Dhjetori
750 €
/Muaj
Saimir Zyli

Qera

Rruga e Dibres
500 €
Eneo Kajo

Qera

Kongresi Manastirit
450 €
/Muaj
Eneo Kajo

Qera

Liqeni i Thate
1 200 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Loni Ligori
360 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Zologjik
600 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Zef Jubani
750 €
Danja Kaja

Qera

Rruga Kongresi Manastirit
480 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Liqeni i Thate
800 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga Ferit Xhajko
400 €
Bajram Alldervishi