Apartament 1+1 me Qera te Libri Universitar Tirane
800 €
Data e publikimit: January 22, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65734
11-me-qera-te-blloku-4.jpeg
11-me-qera-te-blloku-3.jpeg
11-me-qera-te-blloku-2.jpeg
11-me-qera-te-blloku-6.jpeg
11-me-qera-te-blloku-7.jpeg
11-me-qera-te-blloku-1.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Perlat Rexhepi, disponojme per qera Apartament 1+1 me siperfaqe 72 m2, kati 2 banim. Apartamenti organizohet ne soxhorno, dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore.

Jepet me Qera 800 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
72 ㎡
Tualete:
1
Kati:
2
Karakteristikat
Ashensore|Ballkon|Dhoma Gjumi|Hipotek|Kati>kati 2|Sistem Ngrohje>kondicioner|Kuzhine|Mobiluar|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Liqeni i Thate
500 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Ali Dem
450 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kompleksi Delijorgji
700 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Pazari i Ri
650 €
/Muaj
Saimir Zyli