Apartament 1+1 me qera tek Brryli
Brryli
400 €
/Muaj
Data e publikimit: July 17, 2024
Me Qera
ID e pronës:  68748
b1fcc923-f4fa-4c0e-87d2-e1bf93f9dc7a
e44c9195-dd31-4772-9904-1bc09ba6c7f0
0880453a-ac91-4f6b-b70c-69b9aa68484f
6123ce1e-5057-4b59-8b2d-59720c15f53e

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Brryli, perball Ministris se Jashteme, ofrojme per qira apartament 1+1, me siperfaqe 50m2, kati i 5 peste i  nje pallati ekzistues. Organizohet ne sallon ndenje, dhome gjumi, ballkon, korridor dhe tualet.

Jepet me qera 400 Euro.

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
50 ㎡
Sipërfaqe Neto:
40 ㎡
Tualete:
1
Kati:
5
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ballkon
Mobiluar
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Dibres
500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Don Bosko
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kopshti Zoologjik
1 200 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja