Apartament 1+1 me qera tek Kodra e Diellit
Kodra e Diellit
500 €
Data e publikimit: June 8, 2024
Me Qera
ID e pronës:  67215
Kodra-Diellit-8
Kodra-Diellit-5
Kodra-Diellit-7
Kodra-Diellit-4
Kodra-Diellit-2
Kodra-Diellit-9
Kodra-Diellit-1
Kodra-Diellit-4-Copy
Kodra-Diellit-3-Copy

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Kodra e Diellit, prane Rezidences Kodra Diellit 1 jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqe 112m2, kati zero te nje pallati te ri. Apartamenti organizohet nga soxhorno,dhoma gjumit, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. Jepet si ne foto.

Jepet me qera 500 Euro ne muaj.

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
60 ㎡
Sipërfaqe Neto:
60 ㎡
Tualete:
1
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Mobiluar
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Dibres
500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Don Bosko
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kopshti Zoologjik
1 200 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja