Apartament 1+1 me Qera tek Liqeni Thate ne Tirane
Liqeni i Thate
600 €
/Muaj
Data e publikimit: July 1, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65937
0f6b6c18-b687-4e30-bb28-e14b99c66257.jpg
746b81b0-75b1-4bc9-95e9-2a9ce60615f3.jpg
a523c2a3-7cc6-4cd9-b47f-90b09d7329bb.jpg
fa3964f5-eb0a-415b-bb35-dc064e2f8ae7.jpg
dc8246c8-035a-4276-93f2-553fdd1dca6f.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Liqeni i thate , prane Hotel Radison , jepet me qera Apartament 1+1 + parkim te perfshire ne cmim , me siperfaqe 76m2 , ne katin e 2 me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno , dhome gjumi , tualet dhe ballkon. Totalisht i areduar dhe investuar. Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi

Kusht : Qeraja muajit te pare , te fundit dhe nje garanci.

Jepet 600 Euro/Muaj

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
76 ㎡
Tualete:
1
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parket
Mobiluar
Kondicioner
Parkim
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Dibres
500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Don Bosko
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kopshti Zoologjik
1 200 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja