Apartament 1+1 me qera tek Sheshi Willson
Rruga Zef Jubani
750 €
Data e publikimit: July 4, 2024
Me Qera
ID e pronës:  67190
Sheshi Willson (11)
Sheshi Willson (7)
Sheshi Willson (8)
Sheshi Willson (10)
Sheshi Willson (2)
Sheshi Willson (1)
Sheshi Willson (3)
Sheshi Willson (4)
Sheshi Willson (5)
Sheshi Willson (6)
Sheshi Willson (9)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Zef Jubani, prane qendres Olimpia jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 90m2, kati i 5 me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhoma gjumit, studio, tualet dhe 2 ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. Jepet si ne foto.

Jepet me qera 750 Euro ne muaj.

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
90 ㎡
Sipërfaqe Neto:
90 ㎡
Tualete:
1
Kati:
5
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Mobiluar
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Liqeni i Thate
500 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Ali Dem
450 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kompleksi Delijorgji
700 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Pazari i Ri
650 €
/Muaj
Saimir Zyli