Apartament 1+1 me Qira Don Bosko Tirane
550 €
Data e publikimit: February 5, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65803
gf.jpeg
kkkk.jpeg
er.jpeg
jh.jpeg
kk.jpeg
y.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Ne Don Bosko, afer kompleksit Fiori di Bosko, ofrojme per qira shtepi private me organizim 1+1, me siperfaqe 80m2. Organizohet ne sallon+ambient gatimi, dhome gjumi, oborr dhe tualet.
Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. Mundesi parkimi.
Jepet me Qira 550 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
80 ㎡
Tualete:
1
Karakteristikat
Dhoma Gjumi|Garazh|Hipotek|Kati>kati perdhe|Sistem Ngrohje>kondicioner|Kuzhine|Mobiluar|Parket|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

21 Dhjetori
750 €
/Muaj
Saimir Zyli

Qera

Rruga e Dibres
500 €
Eneo Kajo

Qera

Kongresi Manastirit
450 €
/Muaj
Eneo Kajo

Qera

Liqeni i Thate
1 200 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Loni Ligori
360 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Zologjik
600 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Zef Jubani
750 €
Danja Kaja

Qera

Rruga Kongresi Manastirit
480 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Liqeni i Thate
800 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga Ferit Xhajko
400 €
Bajram Alldervishi