Apartament 1+1 Me Qira Tek Brryli
Brryli
450 €
/Muaj
Data e publikimit: June 22, 2024
Me Qera
ID e pronës:  68639
Apartament 1+1 Me Qira Ne Brryl

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Apartament 1+1 Me Qira Tek Brryli Prane Shkolles Niket Dardani. Apartamenti ka siperfaqe 70m2 dhe ndodhet ne katin e dyte banim me ashensor. Organizohet nga koridori shperndares, salloni ndenjes sebashku me pjesen e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballokn. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te mundeson te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese sa me komode.

Qira 450 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
70 ㎡
Tualete:
1
Kati:
2
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Mobiluar
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

21 Dhjetori
750 €
/Muaj
Saimir Zyli

Qera

Rruga e Dibres
500 €
Eneo Kajo

Qera

Kongresi Manastirit
450 €
/Muaj
Eneo Kajo

Qera

Liqeni i Thate
1 200 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Loni Ligori
360 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Zologjik
600 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Zef Jubani
750 €
Danja Kaja

Qera

Rruga Kongresi Manastirit
480 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Liqeni i Thate
800 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga Ferit Xhajko
400 €
Bajram Alldervishi