Apartament 1+1 me Qira ne Vasil Shanto Tirane
Vasil Shanto
550 €
/Muaj
Data e publikimit: June 21, 2024
Me Qera
ID e pronës:  68614
1+1 me qera ne vasil shanto (4)
1+1 me qera ne vasil shanto (3)
1+1 me qera ne vasil shanto (1)
1+1 me qera ne vasil shanto (5)
1+1 me qera ne vasil shanto (2)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Ne Vasil Shanto, afer shkolles Besnik Sykja, disponojme per qira apartament 1+1 me siperfaqe 70m2, kati i 3 ne pallat ekzistues pa ashensor, i mobiluar. Apartamenti organizohet ne  soxhorno, ambient gatimi, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Jepet me Qira  550 Euro/muaj.

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
70 ㎡
Tualete:
1
Kati:
3
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ballkon
Mobiluar
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Kongresi Manastirit
450 €
/Muaj
Eneo Kajo

Qera

Liqeni i Thate
1 200 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Loni Ligori
360 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Zologjik
600 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Joklin Persi
450 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga Zef Jubani
750 €
Danja Kaja

Qera

Rruga Kongresi Manastirit
480 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Liqeni i Thate
800 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga Ferit Xhajko
400 €
Bajram Alldervishi

Qera

21 Dhjetori
650 €
Eneo Kajo