Apartament 1+1 Me Qira Te Rruga Kavajes Ne Pallat Te Ri
Rruga e Kavajes
600 €
/Muaj
Data e publikimit: June 13, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65776
WhatsApp Image 2024-05-24 at 15.45.42
WhatsApp Image 2024-05-24 at 15.45.43 (1)
WhatsApp Image 2024-05-24 at 15.45.43 (2)
WhatsApp Image 2024-05-24 at 15.45.43 (3)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Apartament 1+1 Me Qira Te Rruga Kavajes Ne Pallat Te Ri. Ka siperfaqe 50m2, ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri tek kisha katolike ne rruge te Kavajes. .Organizohet nga koridori shperndares, salloni ndenjes sebashku me pjesen e gatimit  dhe nje dhome gjumi matrimoniale.Me nje tualet nje ballkon, ashensor.I pa banuar me perpara.Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te mundeson te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese sa me komode.Pagesa per nje vit e plote.Jepet edhe per njesi biznesi,zyra dhe per banim.

Qira 600Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
50 ㎡
Tualete:
1
Kati:
2
Karakteristikat
Bosh
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Dibres
500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Don Bosko
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kopshti Zoologjik
1 200 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja