Apartament 1+1 me qira tek Fresku
350 €
Data e publikimit: January 29, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65769
fresk-3-1.jpeg
fresk-2-1.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Dajtit prane restorant Olsit, disponojme per qera apartament 1+1 me siperfaqe 80m2, kati 1 banim. Apartamenti organizohet ne soxhorno, dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore.

Jepet me qira 350 euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
80 ㎡
Tualete:
1
Karakteristikat
Ballkon|Dhoma Gjumi|Kuzhine|Mobiluar
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

21 Dhjetori
750 €
/Muaj
Saimir Zyli

Qera

Rruga e Dibres
500 €
Eneo Kajo

Qera

Kongresi Manastirit
450 €
/Muaj
Eneo Kajo

Qera

Liqeni i Thate
1 200 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Loni Ligori
360 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Zologjik
600 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Zef Jubani
750 €
Danja Kaja

Qera

Rruga Kongresi Manastirit
480 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Liqeni i Thate
800 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga Ferit Xhajko
400 €
Bajram Alldervishi