Apartament 1+1 me Qira tek Ish Restorant Durresi
Rruga Ferit Xhajko
450 €
/Muaj
Data e publikimit: June 13, 2024
Me Qera
ID e pronës:  68377
IMG_7331
IMG_7335
IMG_7332
IMG_7334
IMG_7335
IMG_7333

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Ferit Xhajko, prane Ish Restorant Durresi, jepet me qera Apartament 1+1 , siperfaqja 100m2, kati 1 banimi. Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhoma gjumi, tualeti dhe ballkon. I mobiluar ne menyre bashkohore.

Jepet me qera 450 euro ne muaj.

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
70 ㎡
Sipërfaqe Neto:
70 ㎡
Tualete:
1
Kati:
1
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ballkon
Parket
Mobiluar
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Liqeni i Thate
500 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Ali Dem
450 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kompleksi Delijorgji
700 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Pazari i Ri
650 €
/Muaj
Saimir Zyli

Qera

Prane Square 21
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Brryli
400 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Ali Dem
490 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
550 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Sadik Petrela
400 €
/Muaj
Danja Kaja