Apartament 1+1 Me Qira Tek Kopshti Zologjik Tirane
Kopshti Zologjik
600 €
/Muaj
Data e publikimit: July 8, 2024
Me Qera
ID e pronës:  69141
Apartament 1+1 me qira tek kopshti zologjik (1)
Apartament 1+1 me qira tek kopshti zologjik (2)
Apartament 1+1 me qira tek kopshti zologjik (3)
Apartament 1+1 me qira tek kopshti zologjik (4)
Apartament 1+1 me qira tek kopshti zologjik (5)
Apartament 1+1 me qira tek kopshti zologjik (6)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Apartament 1+1 Me Qira Tek Kopshti Zologjik Tirane. Apartamenti ka siperfaqe 100m2 dhe ndodhet ne katin e 3 me ashensor. Organizohet nga koridori shperndares, salloni ndenjes sebashku me pjesen e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje verande e madhe. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te mundeson te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese sa me komode.

Qira 600 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
100 ㎡
Tualete:
1
Kati:
3
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parket
Mobiluar
Sistem Ngrohje
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Kongresi Manastirit
450 €
/Muaj
Eneo Kajo

Qera

Liqeni i Thate
1 200 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Loni Ligori
360 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga Joklin Persi
450 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga Zef Jubani
750 €
Danja Kaja

Qera

Rruga Kongresi Manastirit
480 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Liqeni i Thate
800 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga Ferit Xhajko
400 €
Bajram Alldervishi

Qera

21 Dhjetori
650 €
Eneo Kajo

Qera

Asim Vokshi
600 €
/Muaj
Fatjana Cukali