Apartament 1+1 me qira tek Liqeni Thate ne Tirane
650 €
Data e publikimit: February 13, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65818
ap11-1-3.jpeg
ap11-2-2.jpeg
ap11-3-2.jpeg
ap11-4-2.jpeg
ap11-5-1.jpeg
ap11-7-1.jpeg
ap11-8.jpeg
ap11-9.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Hamdi Graunja, prane Hotel Radisson jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 74m2, ne kati i pare te nje pallati te ri. Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i pabanuar me pare.

Jepet me qera 650 euro.

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
74 ㎡
Tualete:
1
Karakteristikat
Ashensore|Ballkon|Dhoma Gjumi|Kuzhine|Mobiluar
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Dibres
500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Don Bosko
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kopshti Zoologjik
1 200 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja