Apartament 1+1 Me Qira Tek Rruga Elbasanit
450 €
Data e publikimit: March 6, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65891
Apartament-11-me-qira-tek-rruga-elbasanit-7.jpeg
Apartament-11-me-qira-tek-rruga-elbasanit-6.jpeg
Apartament-11-me-qira-tek-rruga-elbasanit-5.jpeg
Apartament-11-me-qira-tek-rruga-elbasanit-4.jpeg
Apartament-11-me-qira-tek-rruga-elbasanit-3.jpeg
Apartament-11-me-qira-tek-rruga-elbasanit-2.jpeg
Apartament-11-me-qira-tek-rruga-elbasanit-1.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Apartament 1+1 Me Qira Tek Rruga Elbasanit. Apartamenti ka siperfaqe 70m2, ndodhet ne katin e 2 me ashensor. Organizohet nga koridori shperndares, salloni ndenjes sebashku me pjesen e gatimit nje dhome gjumi, ne tualet dhe nje ballkon.

Qira 450 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
70 ㎡
Tualete:
1
Kati:
2
Karakteristikat
Ashensore|Ballkon|Dhoma Gjumi|Hipotek|Kati>kati 2|Sistem Ngrohje>kondicioner|Kuzhine|Mobiluar|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

21 Dhjetori
750 €
/Muaj
Saimir Zyli

Qera

Rruga e Dibres
500 €
Eneo Kajo

Qera

Kongresi Manastirit
450 €
/Muaj
Eneo Kajo

Qera

Liqeni i Thate
1 200 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Loni Ligori
360 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Zologjik
600 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Zef Jubani
750 €
Danja Kaja

Qera

Rruga Kongresi Manastirit
480 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Liqeni i Thate
800 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga Ferit Xhajko
400 €
Bajram Alldervishi