Apartament 1+1 ne Shitje Ali Demi Tirane
Ali Demi
105 000 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: June 19, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  68582
ap 1+1 ne shitje mangalemi (3)
ap 1+1 ne shitje mangalemi (2)
ap 1+1 ne shitje mangalemi (1)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Pasho Hysa, Kompleksi Mangalem 21, disponojme per shitje Apartament 1+1 me siperfaqe 60 m2, kati 3 banim ne nje kompleks te ri, i mobiluar. Apartamenti organizohet ne soxhorno, dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. Me dokumentacion te rregullt hipotekor. Disponon dhe nje post parkimi.

Shitet 105.000 Euro ( i padiskutueshem )

( Momentalisht e dhene me qera 400 Euro deri ne Maj 2025 )

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
60 ㎡
Tualete:
1
Kati:
3
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parket
Mobiluar
Kondicioner
Parkim
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Kristal Center
259 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Tirana Golden Park
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Rruga e Dibres
240 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Rruga Ferrit Xhajko
110 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Elbasanit
160 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Rruga e Elbasanit
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Fresk
1 050 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Stavri Themeli
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Shkoze
130 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Paskuqan
930 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi