Apartament 1+1 ne Shitje Ali Demi Tirane
81 500 €
Data e publikimit: February 1, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65784
11-me-qera-ali-demi-4-1-1.jpeg
11-me-qera-ali-demi-2-1-1.jpeg
11-me-qera-ali-demi-5-1.jpeg
11-me-qera-ali-demi-1-1-1.jpeg
11-me-qera-ali-demi-3-1-1.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Ali Demi, afer Kushtrimit te Lirise, shitet  Apartament 1+1, siperfaqe 56 m2, kati 4 ne pallat ekzistues, i rikonstruktuar, i mobiluar. Apartamenti organizohet ne soxhorno, aneks, dhome gjumi, korridor, tualet dhe ballkon. Me dokumentacion te rregullt hipotekor !

Shitet 8500000 Leke

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
56 ㎡
Tualete:
1
Karakteristikat
Ballkon|Dhoma Gjumi|Hipotek|Kuzhine|Mobiluar|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja