Apartament 1+1 ne Shitje Ali Demi Tirane
Mangalem 21
68 900 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: June 6, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  68114
1+1 ne shitje te mangalem 21 (1)
1+1 ne shitje te mangalem 21 (3)
1+1 ne shitje te mangalem 21 (1)
1+1 ne shitje te mangalem 21 (4)
1+1 ne shitje te mangalem 21 (2)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Pasho Hysa, Kompleksi Mangalem 21, disponojme per shitje Apartament 1+1 me siperfaqe 46 m2, kati 5 banim ne nje kompleks te ri, i mobiluar. Apartamenti organizohet ne soxhorno, dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. Ne pritje te hipotekes !

Shitet 68900 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
46 ㎡
Sipërfaqe Neto:
41.5 ㎡
Tualete:
1
Kati:
5
Dokumendacioni:
Hipoteka në Proçes
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parket
Mobiluar
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Kristal Center
259 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Tirana Golden Park
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Rruga e Dibres
240 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Rruga Ferrit Xhajko
110 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Elbasanit
160 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Rruga e Elbasanit
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Fresk
1 050 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Stavri Themeli
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Shkoze
130 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Paskuqan
930 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi