Apartament 1+1 ne Shitje Bulevardi i Ri ne Tirane
Rruga Karl Gega
167 500 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: June 10, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  68264
okazion-kompleksi-novus (1)
okazion-kompleksi-novus

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Karl Gega, kompleksi Novus, disponojme per shitje Apartament 1+1 me siperfaqe 66.8m2, kati i 2, ne nje kompleks te ri ne faze pllake. Organizohet ne soxhorno, dhome gjumi, tualet, ballkon dhe korridor. Orientimi veri-lindje. Pritet te perfundoje ne fund te ketij viti.

Shitet 167500 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
67 ㎡
Sipërfaqe Neto:
66.8 ㎡
Tualete:
1
Kati:
2
Dokumendacioni:
Ne Ndertim
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Bosh
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja