Apartament 2+1 ne shitje Fresk
Rruga e Dajtit
96 000 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: June 17, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  68449
freskkkkkkkkk
fresk
freskkkkkk
Ap 2+1 fresk (6)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Fresk, prane Restorant Qesarak  shitet apartament 2+1 me siperfaqe 73m2, kati i 2, pallat i ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. Apartamenti eshte i gjithe me parket. Prona disponon dokumetacion te rregullt hipotekor. Shitet si ne Foto.

Shitet vetem kesh.

Shitet 96 000 Euro.

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
73 ㎡
Sipërfaqe Neto:
73 ㎡
Tualete:
1
Kati:
2
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parket
Bosh
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Kristal Center
259 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Tirana Golden Park
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Rruga e Dibres
240 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Rruga Ferrit Xhajko
110 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Elbasanit
160 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Rruga e Elbasanit
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Fresk
1 050 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Stavri Themeli
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Shkoze
130 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Paskuqan
930 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi