Apartament 1+1 ne shitje Fresk
Rruga e Dajtit
77 000 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: June 17, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  68443
AP 1+1 FRESK (1)
AP 1+1 FRESK (4)
AP 1+1 FRESK (3)
AP 1+1 FRESK (2)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Fresk, prane Restorant Qesarak  shitet apartament 1+1 me siperfaqe 60 m2 (52.3m2 ne Hipotek), kati i 2, pallat i ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. Apartamenti eshte i gjithe me parket. Prona disponon dokumetacion te rregullt hipotekor. Shitet si ne Foto.Shitet vetem kesh.

Shitet 77 000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
60 ㎡
Sipërfaqe Neto:
52.3 ㎡
Tualete:
1
Kati:
2
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parket
Bosh
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Paskuqan
66 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Kongresi Manastirit
103 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Shkolla e Baletit
145 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
136 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Ish Fusha e Aviacionit
229 500 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Pazari i Ri
160 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja