Apartament 1+1 ne shitje ish restorant Durresi ne Tirane
Rruga Ferrit Xhajko
110 000 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: July 8, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  69114
shitet-apartament-1-1
shitet-apartament-1-1 (2)
shitet-apartament-1-1 (3)
shitet-apartament-1-1 (1)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Ish restorant Durresi, shitet apartament 1+1 me siperfaqe 54m2, kati i 3 ne pallat ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. Apartamenti eshte i gjithe me parket. Prona disponon dokumetacion te rregullt hipotekor. Shitet si ne Foto.

Shitet 110,000 Euro ( i padiskutueshem )

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
54 ㎡
Tualete:
1
Kati:
3
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ballkon
Parket
Mobiluar
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Paskuqan
66 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
145 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi