Apartament 1+1 ne shitje ne Bllok ne Tirane
Blloku
129 000 €
Data e publikimit: May 30, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  67292
shitet-shtepi-ne-bllok-1-1-totalisht-e-investuar
shitet-shtepi-ne-bllok-1-1-totalisht-e-investuar (1)
shitet-shtepi-ne-bllok-1-1-totalisht-e-investuar (2)
shitet-shtepi-ne-bllok-1-1-totalisht-e-investuar (3)
shitet-shtepi-ne-bllok-1-1-totalisht-e-investuar (4)
shitet-shtepi-ne-bllok-1-1-totalisht-e-investuar (5)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Bllok , prane LSI , disponojm per shitje apartament 1+1 me siperfaqe 45 m2, kati i 4, pa ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno,  dhoma gjumi, tualet me dritare dhe ballkon i mbyllur. Mundesi shume e mire investimi si per BnB ashtu dhe per qera. Shitet si ne Foto

Shitet 129.000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
45 ㎡
Tualete:
1
Kati:
4
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Parket
Mobiluar
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Kristal Center
259 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Tirana Golden Park
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Rruga e Dibres
240 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Rruga Ferrit Xhajko
110 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Elbasanit
160 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Rruga e Elbasanit
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Fresk
1 050 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Stavri Themeli
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Shkoze
130 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Paskuqan
930 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi