Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane
Rruga Jordan Misja
91 680 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: June 10, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  68255
planimetri Daed

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Jordan Misja, kompleksi Daed , disponojme per shitje Apartament 1+1 me siperfaqe 57.3 m2, kati 5 banim, ne nje kompleks te ri ne faze perfundimtare. Organizohet ne soxhorno, dhome gjumi, tualet, ballkon dhe korridor. Bosh.

Shitet 91,680 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
57.3 ㎡
Tualete:
1
Kati:
5
Dokumendacioni:
Ne Ndertim
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Bosh
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja