Apartament 1+1 ne shitje ne Shkoze ne Tirane
Shkoze
70 000 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: July 3, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  69013
shitet-shtepi-1-1 (3)
shitet-shtepi-1-1 (4)
shitet-shtepi-1-1 (6)
shitet-shtepi-1-1 (1)
shitet-shtepi-1-1 (2)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Prane rreth rrotullimit te Shkozes,  shitet apartament 1+1 , me siperfaqe 63 m2, kati i 3, pallat i ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. Shitet si ne Foto. Pa hipotek

Shitet : 70 000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
63 ㎡
Tualete:
1
Kati:
3
Dokumendacioni:
Hipoteka në Proçes
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Mobiluar
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Kristal Center
259 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Tirana Golden Park
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Rruga e Dibres
240 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Rruga Ferrit Xhajko
110 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Elbasanit
160 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Rruga e Elbasanit
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Fresk
1 050 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Stavri Themeli
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Shkoze
130 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Paskuqan
930 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi