Apartament 1+1 ne Shitje ne Yzberisht Tirane
Yzberisht
115 000 €
Data e publikimit: June 1, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  67443
1+1 ne shitje ne yzberisht (3)
1+1 ne shitje ne yzberisht (5)
1+1 ne shitje ne yzberisht (1)
1+1 ne shitje ne yzberisht (4)
1+1 NE SHITJE NE YZBERISHT (2)
1+1 NE SHITJE NE YZBERISHT (1)
1+1 ne shitje ne yzberisht (2)
1+1 ne shitje ne yzberisht (6)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Rexhep Shala, afer Kmy, disponojme per Shitje Apartament 1+1 e siperfaqe totale 85 m2, kati 8 i fundit ne nje pallat te ri te 2015, me ashensor. Organizohet ne soxhorno, ambjent gatimi, dhome gjumi, 2 ballkone, tualet dhe korridor, Shitet i mobiluar. Me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Shitet 115000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
85 ㎡
Sipërfaqe Neto:
74 ㎡
Tualete:
1
Kati:
8
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Mobiluar
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja