Apartament 1+1 ne shitje Pazari i Ri ne Tirane
Pazari i Ri
88 000 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: July 2, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  68994
ap 1+1 ne shitje pazari ri (1)
ap 1+1 ne shitje pazari ri (6)
ap 1+1 ne shitje pazari ri (4)
ap 1+1 ne shitje pazari ri (3)
ap 1+1 ne shitje pazari ri (5)
ap 1+1 ne shitje pazari ri (2)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Pazari ri , prane Optika Roma , disponojm per shitje apartament 1+1 , me siperfaqe 49m2 , ne katin e 6 te nje pallati te ri pa ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno , dhoma e gjumit , tualet dhe ballkon. Totalisht i rinovuar. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Orientimi Jug. Shitet si ne foto.

Cmimi 88,000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
55 ㎡
Tualete:
1
Kati:
6
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ballkon
Parket
Mobiluar
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Kristal Center
259 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Tirana Golden Park
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Rruga e Dibres
240 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Rruga Ferrit Xhajko
110 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Elbasanit
160 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Rruga e Elbasanit
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Fresk
1 050 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Stavri Themeli
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Shkoze
130 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Paskuqan
930 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi