Apartament 1+1 Ne Shitje Perballe Maternitetit Te Ri Tirane
75 000 €
Data e publikimit: February 26, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65870
Apartament11-ne-shitje-perball-martenitetit-te-ri-1.jpeg
Apartament11-ne-shitje-perball-martenitetit-te-ri-2.jpeg
Apartament11-ne-shitje-perball-martenitetit-te-ri-3.jpeg
Apartament11-ne-shitje-perball-martenitetit-te-ri-4.jpeg
Apartament11-ne-shitje-perball-martenitetit-te-ri-6.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Apartament 1+1 Ne Shitje Perball Maternitetit Te Ri Tirane. Apartamenti ka siperfaqe 49m2, ndodhet ne katin e 3 ne pallat ekzistues pa ashensor. Organizohet nga koridori shperndares, salloni ndenjs se bashku me pjesen e gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale nje tualet dhe nje ballkon.Disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Shitet 75000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
49 ㎡
Tualete:
1
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja