Apartament 1+1 ne shitje Rruga Bill Klinton ne Tirane
Rruga Bill Klinton
139 000 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: June 13, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  68354
shitet-apartament (3)
shitet-apartament (1)
shitet-apartament (4)
shitet-apartament
Capture

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Bill Klinton , prane kodra e diellit 1 , disponojm per shitje , apartament 1+1 me siperfaqe 73.15m2 , ne katin e 4 me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno , dhoma e gjumit , tualet dhe ballkon. Shitet si ne foto.

Shitet : 139.000 Euro ( i padiskutueshem )

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
73.15 ㎡
Tualete:
1
Kati:
4
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Mobiluar
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Kristal Center
259 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Tirana Golden Park
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Rruga e Dibres
240 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Rruga Ferrit Xhajko
110 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Elbasanit
160 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Rruga e Elbasanit
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Fresk
1 050 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Stavri Themeli
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Shkoze
130 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Paskuqan
930 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi